Bae7d8d8 83c4 4579 898b 50b109175759

Trafikuan drogë në vlerën e 40 milionë eurove/ Dalin pamjet nga operacioni italo-shqiptarë që çoi në pranga 37 persona

Departamenti i Antimafias Italiane në bashkëpunim me autoritetet shqiptare kanë vënë në pranga 37 persona të akuzuar për trafik ndërkombëtar të drogave.

Fac30477 a7f9 4ec6 a8a8 efe3e0c4a4d9

Rama arrin në Prishtinë: Kam ardhur për të dëgjuar e mësuar më shumë pas fletë-rrufesë speciale

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka njoftuar se tashmë ka arritur në Prishtinë, ku tha se ka ardhur të mësoj më shumë pas njoftimit të Prokurorisë Speciale për aktakuzat e bëra ndaj presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.

Dd88e26f 92f1 44f9 81a4 0a9830f13a97

Publikohen pamjet, Thaçi në aeroportin e Rinasit

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka mbërritur pak minuta më parë në Aeroportin e Rinasit.

Dd7d01b7 3dbe 4b5b a687 262706fa12cf

Në Shqipëri 78 raste të reja me COVID-19, Shkodra rekord

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale dha detajet për situatën nga covid-19 në vend për 24 orët e fundit.

E55ae799 5244 4331 a01e 5fab4d5bf3ec

Shqipëri, humb jetën 34-vjeçarja nga coronavirusi – konfirmohen edhe 67 raste të reja

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka njoftuar se një 34-vjeçare ka humbur jetën si pasojë e virusit COVID-19

Private transfer from ohrid to tirana airport

Rifillojnë fluturimet nga Rinasi, me katër destinacione të konfirmuara

Tirana International Airport ka konfirmuar 4 fluturime vajtje-ardhje për ditën e nesërme.

Screenshot 39 3 840x440

Stefi Prifti kërkon lejimin e dasmave

Stefi Prifti është shprehur se qeveria shqiptare po vepron me dy standarde për sa i përket hapjes së vendit.

Olta gixhari

Olta Gixhari shtatzënë, publikon foto me partnerin misterioz

Olta është zhvendosur për të jetuar në Spanjë ku po shijon dashurinë me partnerin.

86f641f1 dacf 4bf5 8374 52334dbe5d4b

Vazhdon trendi i rritjes, 69 të prekur me Covid-19 për 24 orë në Shqipëri

Vijon të ketë një ritëm të shtuar numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri në harkun kohor të 24 orëve.

Flori mumajesi

Flori: Shqipëria është lule, spiunët janë falas

<p>Kantautori Flori Mumajesi ka b&euml;r&euml; nj&euml;