Mars

Pse të lindurit në muajin mars, janë njerëz të veçantë

Muaji i lindjes mund të përcaktojë karakteristikat e një personi dhe sjelljen e tij/saj. Në artikullin e sotëm do ju tregojmë se çfarë i dallon njerëzit e lindur në mars nga të tjerët:

Dropi

Ky është çaji më i mirë për uljen e tensionit dhe kolesterinës

Vetëm pak njerëz dinë për të gjitha cilësitë e tij shëruese

Unnamed 4

Duani kolegët, ju bën mirë për shëndetin

Marrëdhënia juaj sociale me kolegët e punës ka efekt në shëndetin tuaj, thuhet në një studim të ri.

Screen 12.23.02 28.12.2019

Zgjedh një lule dhe zbulo sekretet e tua më të fshehta

Zgjedh një lule që të pëlqen. Pasi të kesh bërë zgjedhjen tënde, gjej përshkrimin dhe mos u çudit nëse nuk dije gjë për veten. Ky “un” i fshehur manifestohet nga zgjedhja që ke bërë!

11

10 shtëpitë e ëndrrave

Shtëpia duhet të jetë vend i shenjtë, vend ku ndiheni të sigurt e ku pushoni pas një dite të lodhshme, gjithashtu është një vend ku argëtoheni me shoqëri e mund të jetë edhe një vend ku mund të punoni e studioni.

640 0 5e052fa775d21

Pesë modele flokësh që po preferohen shumë këtë dimër

Me uljen e temperaturave bie edhe dëshira jonë për t’u marrë me flokët në mëngjes.

Femer pyet

Si ta ‘shitni’ veten në 30 sekonda dhe t’i lini njerëzit duke dashur të dëgjojnë më shumë për ju

Si t’i bëni njerëzit të interesohen për ju kur i keni vetëm 30 sekonda për ta prezantuar veten?Qoftë nëse jeni në intervistë pune apo rastësisht e keni takuar një person të famshëm në ashensor, koha e shkurtë për t’i bërë të interesohen për ju nuk është aspak detyrë e lehtë, shkruan Rajoni.info.

Ves

Ja cilat janë veshjet më në modë për këtë dimër

Një pallto leshi në modë është ëndrra e çdo gruaje. e ngrohtë, e bukur, dhe prestigjioze. Rajoni.info

Screenshot 18 29 800x450

Mitet që po çmendin botën: Këto objekte nuk duhet ti mbani kurrë nën krevat

Asnjëherë nuk e kishim menduar, por vendi ku ne i vendosim gjërat në shtëpinë tonë ka një ndikim të madh në jetën tonë. Mitet e Feng Shui-t besojnë që të gjitha objektet sjellin me vete një energji të caktuar.

Shop

Para se të blini online, njihuni me vajzat që u shokuan

Blerjet online janë shumë praktike, pasi na kursjenë kohë. Megjithatë, në shumicën e rasteve rezultati është shokues, Rajoni.info